Bažnyčios g. 2, Domeikava, Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523, 8 37 477 513
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

Dėl bendradarbiavimo projekte "Atliekų kultūra" Egzaminas

2020-04-21

UAB „VAATC“ (Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centras), vykdydamas visuomenės informavimo atliekų prevencijos ir tvarkymo klausimais viešinimo kampaniją „Atliekų kultūra“, įgyvendina projektą „Atliekų kultūra“ Egzaminas bei maloniai kviečia prisidėti prie šios iniciatyvos įgyvendinimo.

„Atliekų kultūra“ Egzamino, kuris bus vykdomas šių metų balandžio 30 dieną, metu visi Lietuvos gyventojai galės patikrinti bei pagilinti savo žinias atliekų tvarkymo, rūšiavimo, atliekų mažinimo, perdirbimo klausimais. Egzamino metu ir ruošiantis jam sužinoti faktai, reiškiniai, procesai leis giliau perprasti bei suprasti sklandaus atliekų tvarkymo proceso svarbą ir naudą, o naujų žinių įsisavinimas sudarys prielaidas tinkamų įgūdžių formavimui, skatins bendruomeniškumą bei individualios atsakomybės suvokimą. Taip pat organizuojant Egzaminą siekiama sudaryti galimybę integruoti jį bei pasiruošimą jam į nuotolinio ugdymo procesą.

Kartu kviečiame Jus pasekti kitų savivaldybių pavyzdžiu ir tapti „Atliekų kultūra“ Egzamino rėmėjais įsteigiant prizus aktyviausiai Egzamine dalyvavusiems ar geriausias žinias jo metu pademonstravusiems Jūsų savivaldybės gyventojams, mokytojams, moksleiviams, studentams, mokykloms, klasėms ar pan. Priėmus sprendimą įsteigti prizus ir taip tapti Egzamino rėmėjais, prašome mus apie tai informuoti el. paštu info@vaatc.lt, nurodant Jūsų įsteigtus prizus bei nominacijas. Pasibaigus Egzaminui, informuosime Jus apie Jūsų savivaldybės gyventojų rezultatus bei laimėtojus, kuriems įteiksite Jūsų įsteigtus prizus. Pažymime, kad visų rėmėjų logotipai bus patalpinti „Atliekų kultūra“ Egzamino svetainėje.

Registracija į egzaminą: https://www.delfi.lt/apps/ak-egzaminas/

Daugiau informacijos apie Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centrą: https://www.vaatc.lt/apie-bendrove/