Bažnyčios g. 2, Domeikava, Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523, 8 37 477 513
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

Domeikavos eglutės įžiebimo šventės akimirkos!

2017-12-04

Jau žiemišką, gruodžio 3 dieną, Domeikavos kaime pasipuošė žaliaskarė eglė pagal menininkės Jolantos Šmidtienės idėją, bendruomenės narių gamintais ir labai puošniais žaislais. Domeikaviečiai rinkosi 15 val. į Kalėdinę mugę, kurioje turėjo galimybę įsigyti šventinių dovanėlių savo artimiesiems ir draugams.
Raudonai apsirengusi nykštukė 16 val. visus kvietė prie scenos, klausytis svečių iš Kauno, vaikų pop grupių: „Medutis“, „Medučiukai“, „Easy kinds“ ir „M2“ paruoštos koncertinės programos. (Vadovai Virginija ir Skaidrius Varslauskai) Kadangi šventėje nepasirodė Kalėdų senelis paaiškėjo, kad jis kažkur Domeikavoje yra pasiklydęs. Atsitikus tokiai nelaimei, teko kviestis „Paieškų tarnybą“ su šuniukais, kad surastų senelį. Laimei Kalėdų senelį rado ir jis atvykęs, kartu su vaikais, Domeikavos seniūne, bei seniūnaičiais įžiebė Domeikavos eglutę.
Šiais metais Domeikavos Kalėdinės puošmenos buvo finansuojamos iš projekto, kurį parašė Domeikavos kaimo bendruomenės centras „Šventinės Kalėdos“, pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemones „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Kultūrinių renginių organizatorė Žaneta Jankauskaitė

Nuotraukos Domeikavos bibliotekos bibliotekininkės Jurgitos Navickienės