Bažnyčios g. 2, Domeikava, Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523, 8 37 477 513
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

Informacija apie būstų keitimą

2014-07-23

Informuojame, kad Savivaldybės  administracijai pateikti 2 prašymai dėl Savivaldybės socialinio būsto fondo gyvenamųjų patalpų keitimo:

1. Dėl gyv. namo Vilkijos apyl. sen., Valmantiškių k., Saulėtekių g. 51 (namas 75,76 kv. m, 3 kambarių, namui reikalingas remontas). Nuomininkai pageidautų keistis į butą.

2. Dėl buto Karmėlavoje, Vilniaus g. 1-28 (butas 41,91, 2 kambarių, 4 aukštas). Nuomininkai pageidautų keistis į gyv. patalpas 1-me aukšte, didesnio ploto).

 

Taip pat informuojame Savivaldybės socialinio būsto nuomininkus, kurie pageidautų keistis nuomojamas gyv. patalpas į  gyv. namą  Vilkijos apyl. sen., Valmantiškių k., Saulėtekių g. 51 arba į  butą Karmėlavos II k., Vilniaus g. 1-28.

 

Jei atsirastų pageidaujančių keistis socialiniais būstais, prašome iki š. m. rugsėjo 2 d. pateikti  Ekonomikos skyriui šiuos dokumentus:

1. Seniūnijos raštas (rekomendacija);

2. Nuomininkų prašymai (su pilnamečių šeimos narių parašais);

3. Pažyma iš seniūnijos apie asmens (šeimos atveju – šeimos narių) deklaruotą gyvenamąją vietą;

4. Pažyma apie šeimos sudėtį;

5. Asmens (šeimos) pajamų ir turto deklaracija už vienus metus (12 paskutinių mėnesių) iš Valstybinės mokesčių inspekcijos (Europos pr. 105).

6. Pažyma apie asmens (šeimos narių, įskaitant ir nepilnamečius vaikus) turimas ir turėtas nuosavybės teises į įregistruotą nekilnojamąjį turtą iš valstybės įmonės Registrų centro (L. Sapiegos g. 5);

7. Asmens dokumentų ir liudijimų kopijos;

8. Santuokos arba ištuokos liudijimo kopijos.