Bažnyčios g. 2, Domeikava, Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523, 8 37 477 513
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

Informacija dėl žaliųjų atliekų išvežimo

2019-05-14

Pranešame, kad UAB "Ekonovus" teikia žaliųjų atliekų iš individualių namų valdų išvežimo paslaugą 240 ltr. talpos konteineriais.

Tvarkydami gyvenamą aplinką namų ūkių savininkai neretai degina arba išmeta žaliąsias atliekas į buitinių atliekų konteinerius – tai būdinga artėjant rudeniui. Tačiau tai tikrai nėra tinkamiausias ir aplinkai draugiškiausias biologiškai suyrančių atliekų tvarkymo būdas. Toks neatsakingas poelgis smarkiai kenkia gamtai, gali sukelti gaisrus.

Žaliosios atliekos – tai biologiškai suyrančios sodų atliekos: žolė, lapai, pjuvenos, medžio žievė, skiedros, netinkamos vartoti ar perdirbti medžiagos (supuvę obuoliai, obuolių išspaudos ir pan.). Geriausias šių atliekų panaudojimo būdas – kompostavimas, tad šios atliekos neturėtų pasiekti sąvartynų. Gyventojai ne visuomet turi galimybę patys išvežti susidariusias atliekas, todėl ir siūloma žaliųjų atliekų surinkimo paslauga.

Pageidaujantys gauti šią paslaugą, gali kreiptis į UAB "Ekonovus" Kauno padalinį, tel. (8 37) 377099 arba el. p. tunaite@ekonovus.lt