Bažnyčios g. 2, Domeikava, Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523, 8 37 477 513
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

INFORMACIJA GYVENTOJAMS DĖL STAMBIAGABARIČIŲ ATLIEKŲ !!!

2018-05-17

Didelių gabaritų atliekos tai – seni baldai (kėdės, lovos, spintos, stalai, komodos ir kt.), langai, durys, dviračiai, kilimai, radiatoriai, automobilinės kėdutės, naudotos automobilių padangos, vežimėliai, talpos ir kitos buityje susidarančios didelių matmenų atliekos.

Kauno apskrities stambiagabaričių atliekų surinkimo aikštelių adresai, kontaktai bei darbo laikas yra pateikti lentelėje, kurią rasite paspaudę šią nuorodą: Stambių gabaritų ir pavojingų atliekų priėmimo aikštelės

Prieš vežant atliekas į aikšteles rekomenduojame susisiekti su aikštelės darbuotojais. Daugiau informacijos apie priimamas atliekas ir jų kiekius galite sužinoti Kauno regiono atliekų tvarkymo centro internetiniame puslapyje http://www.kaunoratc.lt arba kitais nurodytais kontaktais:

VšĮ „Kauno regiono atliekų tvarkymo centras“
Statybininkų g. 3-19, LT-50124 Kaunas
Tel. 8 37 311 267
El. p. info@kaunoratc.lt

Mielieji, labai prašome nemesti didelių gabaritų atliekų kur papuola, t. y. nepalikti jų kapinėse, prie buitinių atliekų konteinerių ir kitose tam reikalui neskirtose vietose. Informuojame, kad aukščiau išvardintos stambiagabaričių atliekų rūšys yra surenkamos net 8 Kauno miesto vietose. Nepatingėkite ir nuvežkite jas ten, kur priklauso. Saugokime savo ir kitų aplinką!