Bažnyčios g. 2, Domeikava, Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523, 8 37 477 513
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

Jaunimo muzikos šėlsmas'19 festivalio akimirkos!

2019-09-30

Šių metų rugsėjo 20-ąją, jau antrus metus iš eilės, Domeikavoje, vyko unikalus bei spalvingas renginys - "Jaunimo muzikos festivalis". Renginį organizavo Domeikavos kaimo bendruomenės centras. Prie šios įstabios iniciatyvos ir projekto įgyvendinimo prisideda Babtų bendruomenės centras, kartu su Jaunimo centru "Veikama". Festivalio rėmėjai – ES paramos fondai, Kauno r. VVG, Kauno rajono savivaldybė.
Festivalio tikslas burti grojantį Kauno rajono jaunimą, skatinti jaunuolius kurti, nebijoti atsiskleisti ir parodyti savo sugebėjimus. Renginys įtraukia jauną kultūros vartotoją dalyvauti kultūriniame gyvenime, supažindina su muzikos žanrų įvairove, suteikia galimybę muzikos grupėms pasirodyti scenoje, šitaip atskleisdamas paslėptus talentus ir leidžiantis jaunuoliams tobulėti bei kaupti nepamirštamą patirtį. Į festivalio veiklą įtraukiami ir savanoriai, kas puoselėja tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, atsakomybės jausmą, tai puiki galimybė įgyti renginių organizavimo praktinius įgūdžius.
Apie festivalį buvo skelbiama socialinėje erdvėje, dalinamos skrajutės, kabinami plakatai aplinkiniuose kaimuose. Renginio metu buvo galima įsigyti karštų užkandžių, gėrimų bei saldėsių. Jaukiame Domeikavos gimnazijos sode dalyviai turėjo progą pasimėgauti malonia atmosfera, puikia kompanija ir pasiklausyti stulbinančių gyvos muzikos melodijų. Klausytojus stebino ir festivalį vainikavo muzikinio projekto XFaktorius finalininkai - grupė "Intervalai". Konkurse dalyvavo ir klausytojus pajudėti kvietė grupės: "Mėlyna", "Dog in the Fog", "Gage" ir atlikėjas Syed. Šio konkurso nugalėtojais tapo ir pagrindinį "Lapės records" įsteigta vienos profesionalios dainos įrašo prizą laimėjo puikius įgūdžius ir vokalo sugebėjimus pademonstravę, grupės "Mėlyna" atlikėjai. Jie užkariavo ne tik komisijos, bet ir visos publikos širdis.
Šio projekto generaliniai rėmėjai ir globėjai yra: garso įrašų studija „Lapės records“ ir garso įrašų studija „16 Hz“, jie yra pagrindiai prizų steigėjai.