Bažnyčios g. 2, Domeikava, Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523, 8 37 477 513
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

Kapelų šventės "Muzikontai - trenkit polką" akimirkos

2019-10-22

Spalio 18 d. vakarą į Domeikavos laisvalaikio salę rinkosi ne tik žiūrovai, bet ir 7 kapelos iš Kauno rajono, Elektrėnų ir Šėtos. Štai taip trankiai, nutarėme kartu su šventės iniciatore kapelos „Domeikavos seklyčia“ vadove Virginija Stunžėniene švęsti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną Domeikavoje.
Šventės metu kapelos buvo paruošę ne tik nuostabius kūrinius, kuriuos žiūrovai galėjo kartu dainuoti, bet skambėjo eilės ir net įvairūs jumoristiniai pasakojimai.
Iš žiūrovų buvo sudaryta garbinga komisija, kuri viso renginio metu turėjo atidžiai vertinti visų kapelų pasirodymus pagal pateiktus kriterijus. O komisijos darbą turėjo prižiūrėti ir rezultatams pritarti visa žiūrovų salė. Žinoma nugalėjo draugystė, daina ir šokis, kadangi mūsų žiūrovai galėjo kartu su kapelomis dainuoti, linguoti ir šokti.
Renginio kulminacija buvo užduotis tik kapelų vadovams, nerepetavus ir iš anksto nežinant apie užduotį – sugroti vieną bendrą kūrinį, tai jie atliko puikiai. Užbaigėme šventę 2 bendrais kūriniais su visomis kapelomis, pakeldami žiūrovus suktis rateliu per visą salę.
Visus kolektyvus stebinome rudens gėrybių puokštėmis, dėkavonėmis ir dovanomis – įspūdingo dydžio moliūgais. Moliūgų prizus dovanojo Domeikavos seniūnijos seniūnė Lina Mišeikienė, kuriuos užaugino savo darže. Ačiū seniūnei ir lauksime kitų metų puikaus derliaus.
Po renginio vaišinomės karšta daržovių sriuba, trupininiu pyragu ir suneštinėmis vaišėmis.
Ačiū žiūrovams ir dalyviams už buvimą kartu ir puikią nuotaiką.
Žaneta Jankauskaitė