Bažnyčios g. 2, Domeikava, Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523, 8 37 477 513
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

"Krizinio nėštumo centro" pagalba moterims

2019-05-16

"Krizinio nėštumo centras" padeda moterims, patiriančioms neplanuotą, krizinį nėštumą. Padedame ir moterims, kurios sunkiai išgyvena dėl patirto nėštumo nutraukimo, persileidimo ar vaikelio netekties dėl priešlaikinio gimdymo. Neplanuotai pastojusios moterys gana dažnai patiria artimiausios aplinkos ar šeimos spaudimą dėl apsisprendimo gimdyti vaikelį ar ne. Sudėtinga psichologinė, socialinė ar finansinė situacija, baimė būti paliktai - vienos iš svarbiausių priežasčių kodėl moteris pasiryžta nutraukti jos įsčiose esančią gyvybę pati to nenorėdama. Mūsų organizacija padeda moterims susiduriančioms su šiomis problemomis. Padedame psichologinėmis konsultacijomis, materialine, o retais atvejais šiek tiek ir finansine parama.

Mūsų centro teikiama pagalba (visa pagalba nemokama) :

• Individuali socialinė-psichologinė konsultacija.

• Palaikymas ir palydėjimas nėštumo periodu ir pirmaisiais vaiko gyvenimo metais.

• Ginekologo konsultacija ir echoskopija.

• Teisininko konsultacija.

• Laikinos saugios gyvenamosios vietos suradimas.

• Kūdikio kraitelio suruošimas.

• Materialinė, finansinė parama.

• Psichologinė pagalba patyrusioms nėštumo nutraukimą, praradus vaikelį dėl persileidimo ar priešlaikinio gimdymo.

Šiuo metu psichologinę pagalbą telefonu bei internetu teikiame visoje Lietuvoje, o tiesioginė psichologinė pagalba teikiama Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Vilkaviškio raj. Materialinė pagalba teikiama visoje Lietuvoje. Mažesniuose miesteliuose gyvenančias moteris, kurioms reikalinga pagalba, kviečiame atvažiuoti į vieną iš artimiausią miestų išvardintų viršuje.

Dėl konkrečios konsultacijų vietos (kituose miestuose) bei laiko reikia susitarti telefonais: 8 603 57726, 8 603 57912 (darbo dienomis 9 - 17 val.) arba el. paštu neplanuotasnestumas@gmail.com

Pagalba patyrus persileidimą, kūdikio netektį, nėštumo nutraukimą

Pagalba neplanuotai pastojus

Daugiau informacijos rasite internetinėje svetainėje http://neplanuotasnestumas.lt/