Bažnyčios g. 2, Domeikavos k., Domeikavos sen., Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

Kviečiame sukurti savo šventinę eglutę

2021-10-26

Projektą „Sukurkime savo šventišką kalėdinę eglutę“ inicijuoja Kauno rajono savivaldybės administracijos Domeikavos seniūnija, Domeikavos Lietuvos kankinių parapija ir Domeikavos kaimo bendruomenės centras. Antrus metus iš eilės kviečiame sukurti savo Kalėdinę eglutę, kuri puoštų eglučių alėją. Kviečiame kurti savo gatvės, savo kvartalo, savo darželio grupės, savo klasės ar įmonės eglutę.Eglutė turėtų būti padaryta iš įvairioms oro sąlygoms lietus, sniegas, vėjas) atsparių medžiagų ir galinti stovėti lauke apie 2 mėn., tai yra visu šventiniu laikotarpiu.
Rekomenduojame eglutę kurti atsižvelgiant į ekologiškumo temą.
Prašome registruotis el. p. domeikavoskaimobc@gmail.com iki lapkričio 10 d., kad būtų suplanuotas ir paruoštas eglutės apšvietimas.
Kiekvienai eglutė bus apšviesta 1 lauko prožektoriumi.
Eglutę turėsite pastatyti Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčios parke, nurodytoje vietoje, nurodytu laikotarpiu (lapkričio pabaigoje).
Domeikavos kaimo bendruomenės centro Facebook paskyroje bus skelbiamas gražiausios eglutės konkursas, kuriame bus galima laimėti prizus. Bus renkamos 3 prizinės vietos.
Pranešus apie tai, kad šventinis projektas baigėsi, dalyviai įsipareigoja savo kūrybinį projektą pasiimti ir pasirūpinti jo išrinkimu ar sunaikinimu.