Bažnyčios g. 2, Domeikava, Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523, 8 37 477 513
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginių atgarsiai Domeikavos bibliotekoje

2014-05-02

Tik po Šv. Velykų į Domeikavos biblioteką sugūžėjo Lopšelio- darželio ugdytiniai, kurių buvo tiek daug, kad teko prašytis į Domeikavos seniūnijos salę, kur būsimieji pirmaklasiai iš „Plaštakėlių“ ir „Spalviukų“  grupių  dalyvavo skaitovų konkurse „Auksinis saulės spindulėlis“. Čia buvo deklamuojami eilėraščiai, sekamos pasakos. Čia dalyvavo gandrai, žvirbliai, pelėda, Velykų bobutė. Vaikučiai labai jaudinosi pirmą kartą stovėdami ant scenos ir deklamuodami  per mikrofoną. Visi šventės dalyviai buvo pagerbti padėkos raštais ir saldžiomis  vaišėmis.

Sekančią dieną biblioteką aplankė Domeikavos gimnazijos antros klasės moksleiviai. Mažieji bibliotekos skaitytojai pristatė perskaitytas knygeles, demonstravo  savo rankomis nupieštas  šių knygų iliustracijas, atsakinėjo į  draugų klausimus, diskutavo apie  knygų herojus, kuo kiekviena knygelė pamoko. Visas iliustracijas šiuo metu galima pamatyti bibliotekoje.

Paskutiniąją Nacionalinės Lietuvos  bibliotekų savaitės dieną buvo pakviestos neįgaliųjų ir senjorų draugijos narės, prisiminti ir pagerbti Kristijoną Donelaitį. Prie arbatos puodelio klausėmės Domeikavos gimnazisčių Ligitos Korsakovaitės ir Eimantės Jusevičiūtės  biografinių pasakojimų apie  lietuvių literatūros pradininką, poemos „Metai“ ištraukų. Bandėme ir pačios skaityti. Kai kurios net juokėsi, kad skaityti nemoka lietuviškai. Smagu pasidžiaugti, kad mūsų jaunimas taip gražiai Donelaitį skaito!

Kauno raj. savivaldybės viešosios bibliotekos Domeikavos filialo Vyr. bibliotekininkė Dalė Launikaitytė.