Bažnyčios g. 2, Domeikavos k., Domeikavos sen., Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

Nemokama pagalba žmonėms, nukentėjusiems nuo karo Ukrainoje

2022-03-10

Kauno rajono asmens sveikatos įstaigos, nepaprastosios padėties galiojimo laikotarpiu užsieniečiams, pasitraukusiems iš Ukrainos dėl karinių veiksmų, užtikrins sveikatos paslaugas.

Kauno rajono asmens sveikatos priežiūros įstaigų išsidėstymas

Informuojame, kad Kauno rajono asmens sveikatos įstaigos nepaprastosios padėties galiojimo laikotarpiu užsieniečiams, pasitraukusiems iš Ukrainos dėl karinių veiksmų, užtikrins šias sveikatos paslaugas:

  • imunoprofilaktiką nuo COVID-19 koronaviruso infekcijos;
  • nepilnamečių profilaktinį patikrinimą ir skiepijimą;
  • skubiąją medicinos pagalbą, nėštumo priežiūrą, pagalbą prasidėjus gimdymui bei kitas būtinąsias sveikatos priežiūros paslaugos, kurių nesuteikus sveikatos būklė galėtų pablogėti.

SVARBU: Jei savo namuose apgyvendinote nuo karo nukentėjusias Ukrainos šeimas ir joms bus reikalinga medicininė pagalba, kreipkitės į bet kurią Kauno rajono asmens sveikatos priežiūros įstaigos registratūrą nurodytais kontaktais. 

  • Kauno rajone apgyvendinti Ukrainiečiai, turi kreiptis tiesiogiai į bet kurią Kauno rajono asmens sveikatos priežiūros įstaigą, nurodytais kontaktais.
  • Jeigu Kauno rajone apgyvendintam Ukrainiečiui pacientui reikalingas pavėžėjimas iš apgyvendinimo vietos į polikliniką/ligoninę, skambinti telefonu: 8 671 43 808.
  • Jeigu reikalingas COVID ligos tyrimas skambinti telefonu 8 699 42 822 (dėl mobilaus punkto adresu: Neries g. 2, Domeikava) arba 8 698 04 140 (dėl mobilaus punkto adresu: Vytauto g. 57 A, Garliava).
  • Jeigu reikalingas mobilios komandos atvykimas į protrūkio vietą, skambinti telefonu: 8 609 76 236.
  • Jeigu reikalingas pavėžėjimas tyrimui į mobilų punktą, skambinti telefonu: 8 664 56 062.

Daugiau informacijos ČIA.

Reaguodama į karą Ukrainoje ir didėjantį iš jo atvykstančių žmonių skaičių, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) kartu su partneriais nuo šiandien pradeda teikti nemokamą pagalbą. Paskambinus trumpuoju numeriu 1809, kasdien veiks emocinės paramos linija rusų kalba, kurios darbui pasitelkiami savanoriai. O platformoje manodaktaras.lt nemokamai bus prieinamos psichologų bei psichoterapeutų vaizdo konsultacijos suaugusiesiems ir vaikams.

Vizualas PDF formatu lietuvių kalba

Vizualas PDF formatu ukrainiečių kalba

Vizualas PDF formatu rusų kalba