Bažnyčios g. 2, Domeikavos k., Domeikavos sen., Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

Nemokama teisinė konsultacija

2021-09-02

Pastaruoju metu dėl Covid-19 ligos grėsmės vis dar gyvename išskirtinėmis sąlygomis. Daugeliui tenka susidurti su iškylančiais sunkumais ir problemomis, o  susitvarkyti su jais reikalinga pagalba ir ne tik medicininė ar materialinė. Rasti tinkamus sprendimus susidariusiose nestandartinėse sunkiose gyvenimiškose situacijose reikalingi ir profesionalūs  patarimai, specialios žinios, o tarp jų ir teisinės.

Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakulteto Teisės klinika veikianti jau kelintus metus subūrė jaunų, pažangių studentų komandą, kuri padedant vadovams ir šiais mokslo metais teiks NEMOKAMAS teisines konsultacijas smulkiam ir vidutiniam verslui, ne pelno siekiančioms organizacijoms ir piliečiams.

Konsultacijos  bus teikiamos tik nuotoliniu būdu. Maloniai kviečiame Jus, esant reikalui, pasinaudoti šia nemokama paslauga, o mes būsime patenkinti, kad nors tokiu būdu galime prisidėti prie Jūsų gyvenimo problemų sprendimo. Konsultacijas pradėsime teikti nuo rugsėjo 13 d., bet registruotis žemiau nurodytais kontaktais Jūs galite pradėti jau nuo rugsėjo 2 d.

VDU Teisės klinikos kontaktai: el.p.: teises.klinika@vdu.lt arba tel.: (837) 751044. Trumpai išdėsčius savo problemą suformuluokite klausimą ir Jums per įmanomai trumpiausią laiką bus atsakyta.

Linkėdamas sėkmės ir sveikatos Teisės klinikos vadovas Doc. Dr. Albertas  Milinis