Bažnyčios g. 2, Domeikava, Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523, 8 37 477 513
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

Projektas (ne)Galiu

2019-01-17

Kauno kolegija kartu su Kauno rajono socialinių paslaugų centru pradeda įgyvendinti projektą "Vaikų, turinčių kompleksinę negalią, sveikatos stiprinimas fiziniu ir psichosocialiniu požiūriu". Trumpas šio projekto pavadinimas - "(ne)Galiu. Projektą finansuoja Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas.

Projekto tikslas - stiprinti vaikų, turinčių kompleksinę negalią, sveikatą fiziniu ir psichosocialiniu požiūriu. Projekte numatomos veiklos pasieks ne mažiau kaip 60 Kauno regiono vaikų ir jų tėvų, globėjų (120).

Šiuo projektu siekiama tarpdisciplininėmis prieigomis ir tikslingais, patraukliais, saugiais metodais ir formomis prisidėti prie vaikų, turinčių kompleksinę negalią, ir jų artimųjų fizinės ir emocinės sveikatos gerinimo, socialinės įtraukties didinimo. Didelis dėmesys bus skiriamas tėvų, auginančių vaikus, turinčius negalią, mokymui ir konsultavimui fizinio aktyvumo stiprinimo, sveikatos priežiūros klausimais.

Į projekto veiklas kviečiamos įsitraukti Kauno regiono šeimos, auginančios vaikus su negalia.

Konsultacijos ir seminarai skirti vaikų, turinčių negalią, šeimos nariams ir artimiesiems. Užsiėmimai visi NEMOKAMI, aprūpinsime visomis priemonėmis. Laukia skani kava, arbata ir lengvi užkandžiai.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA. Projekto vadovė doc. dr. Viktorija Piščalkienė (Kauno kolegijos Medicinos fakultetas).

Tel +370 604 16829

viktorija.piscalkiene@go.kauko.lt

Daugiau informacijos ieškokite projekto "Facebook" tinklapyje https://www.facebook.com/vaikuprojektas/

Paskaitų grafikas