Bažnyčios g. 2, Domeikava, Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523, 8 37 477 513
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

Šiaurės šalių bibliotekų savaitės Domeikavos bibliotekoje akimirkos!

2017-11-20

Šiaurės šalių bibliotekų savaitei Domeikavos bibliotekos lankytojai pradėjo ruoštis gerokai prieš mėnesį. Domeikavos gimnazijos ketvirtokai ir lopšelio- darželio priešmokyklinės grupės ugdytiniai piešė Lietuvos gamtą, piliakalnius ir pilis. Visi šie piešiniai išskrido į Norvegiją , kur visą praeitą savaitę buvo eksponuojami Alesundo miesto Viešojoje bibliotekoje, vaikų skyriuje. Norvegijos moksleiviai mums atsiuntė parodėlę savo piešinių su salomis ir švyturiais, su baltosiomis meškomis. O taip pat gavome dovanų  ir didžiulį plakatą  kaip taikos ir draugystės simbolį, kuriame nupiešta daug rankų aplink žemės rutulį ir jose įrašyti net ir keli lietuviški žodžiai: Lietuva, labas, Nojus.

Šiaurės šalių bibliotekų savaitės pagrindinis akcentas buvo garsiniai skaitymai žvakių šviesoje su lopšelio- darželio „Spalviukų“ grupės ugdytiniais. Jiems vyr. bibliotekininkė Jurgita  Navickienė skaitė Mauri Kunno „Lobių salos“ ištrauką, o Domeikavos gimnazijos ketvirtokai patys skaitė šį pasakojimą.

Smagu buvo  ir paskaityti, ir paklausyti, o taip pat pavartyti įvairius bukletus apie Norvegijos gamtą, gražiai iliustruotas knygeles su mums gerai pažįstamais Troliais.

Domeikavos bibliotekos
Vyr. bibliotekininkė Dalė Launikaitytė