Bažnyčios g. 2, Domeikava, Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523, 8 37 477 513
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

SVARBI INFORMACIJA EIGIRGALOS IR VOŠKONIŲ KAIMŲ GYVENTOJAMS!!!

2015-08-31

Kauno visuomenės sveikatos centras gavo informaciją iš LR Aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Kauno rajono agentūros, kad UAB „Jukneda“ teritorijoje (Svirno g. 6, Eigirgalos k., Kauno r.) bei 600 m atstumu nuo įmonės aplinkos ore nustatyta padidinta cheminių medžiagų (metilmerkaptano ir tolueno) koncentracija.

Šios cheminės medžiagos, gali sukelti įvairius sveikatos sutrikimus: karščiavimas, kosulys, deginimo ir sunkumo jausmas krūtinėje, galvos skausmas, svaigimas, pykinimas, vėmimas, viduriavimas, gali sutrikti uoslė, atsirasti akių, nosies gleivinės dirginimas ir kt.

Ilgalaikis gyvenamosios aplinkos užterštumas minėtais teršalais yra ypač žalingas vaikams. Jeigu Jūs ar Jūsų vaikai pajuto minėtus negalavimus, rekomenduojame kuo skubiau kreiptis į šeimos gydytoją. Esant galimybei rekomenduojame išvykti iš galimai užterštos zonos.  Be to, pučiant vėjui nuo įmonės UAB „Jukneda“ (šiaurės krypties) visuomenės sveikatos specialistai rekomenduoja nebūti lauke ir į lauką neleisti vaikų, nevėdinti kambarių ir kitų gyvenamųjų patalpų.

Kauno visuomenės sveikatos centro informacija