Bažnyčios g. 2, Domeikava, Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523, 8 37 477 513
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

Sveikatinimo stovykla nuo 55 metų

2020-07-20

Kviečiame Kauno rajono gyventojus nuo 55 m. registruotis į sveikatinimo stovyklą. Stovykla yra projekto “Fizinio aktyvumo skatinimas Kauno rajono bendruomenėje” dalis.

Pirmoji „Sveikatinimo stovykla 2020“ vyks š. m. liepos 31 ir rugpjūčio 1-2 dienomis. 

Antroji - rugpjūčio 28-30 dienomis.

Registracija skelbiama iš karto į abi stovyklas. Tas pats asmuo gali dalyvauti tik vienoje stovykloje.

Stovyklos vyks „Pušyno poilsiavietėje“ (http://pusynopoilsiaviete.lt/), Jadagonių k., Zapyškio seniūnijoje. Atvykimas į stovyklą – SAVARANKIŠKAS.

BŪTINA REGISTRACIJA telefonu: 8-37 209390. Registruojantis nurodykite: vardą, pavardę, telefono numerį, el. paštą, seniūniją, kurioje gyvenate.

Taip pat nurodykite, jeigu pageidaujate kambaryje gyventi su konkrečiu asmeniu (-imis).  KIEKVIENAS DALYVIS REGISTRUOJASI TELEFONU ASMENIŠKAI!

VIETŲ NEREZERVUOJAME.

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS, norinčiųjų dalyvauti tikrai daug, skubėkite užsiregistruoti!Registracija vyks iki liepos 24 d. arba kol bus pasiektas DALYVIŲ SKAIČIAUS LIMITAS.

Primenu, kad vietos į stovyklą UŽSIPILDO LABAI GREITAI!

Stovyklos dalyvių laukia aktyvi 3 dienų programa su įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo treniruotėmis, kurias ves profesionalūs treneriai, įdomiomis paskaitomis apie vyresniame amžiuje atsirandančias problemas ir dar daug kitų staigmenų.

PAŽYMIME, kad stovyklos veiklos bus FILMUOJAMOS ir FOTOGRAFUOJAMOS, todėl sutikdami dalyvauti stovykloje, dalyviai sutinka, kad jų atvaizdas bus VIEŠINAMAS žiniasklaidoje ir Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro „Facebook“ paskyroje.

Visas naujienas ir kitą informaciją apie stovyklą galima sekti Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro „Facebook“ paskyroje.