Bažnyčios g. 2, Domeikava, Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523, 8 37 477 513
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

Vasario 16-osios akimirkos !

2018-02-19

Vasario 16-oji Domeikavoje prasidėjo 12 val. Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje Šv. Mišiomis už Lietuvą, kurias aukojo klebonas kun. Gintaras Pūras. Šv. Mišių eigoje 12.30 val. skambėjo varpai, primindami Lietuvos Nepriklausomybės nutarimo pasirašymo laiką, kuris vyko lygiai prieš 100 metų.
Po Šv. Mišių 13.30 val. visi rinkos į Ramučių kultūros centro Domeikavos laisvalaikio salę, laukdami šventinio koncerto dalyviai kūrė Domeikavos bendruomenės linkėjimų ir svajonių medį. Linkėjimus rašė ant trispalvių ąžuolo lapų ir jais papuoštas medis atrodė įspūdingai nusidažęs mūsų pačiomis brangiausiomis vėliavos spalvomis.
Ramučių kultūros centro mėgėjų meno kolektyvai savo Tėvynei, koncertinėje programoje supynė tradicijų, dainų ir šokių pynę. Koncertą vedė ir pačiais gražiausiais žodžiais sveikino Lietuvą ir koncerto dalyvius Ramučių kultūros centro direktorė Živilė Jurgaitienė. Šoko ir dainavo folkloro ansamblis „Viešia“ (vad. Jolanta Balnytė), kuris šią dieną šventė 20 metų sukaktį, bei koncertavo 500-ąjį kartą scenoje. Savo kūriniais ir skambia muzika linksmino liaudiškos muzikos kapelos „Domeikavos seklyčia“ (vad. Virginija Stunžėnienė) ir „Zversa“ (vad. Romualdas Petkevičius). Į šokių sūkurį įtraukė tautinių šokių kolektyvas „Džiaukis“ (vad. Rasa Banevičiūtė). Kartu dainuoti kvietė operos solistė Kamilė Balabonaitė ir mišrus choras „Versmė“ (vad. Rasa Endriukaitienė). Koncertą užbaigė jungtis visų dalyvių ir žiūrovų jungtinis choras su daina „Mūsų dienos kaip šventė“.

Kultūrinių renginių organizatorė Žaneta Jankauskaitė