Bažnyčios g. 2, Domeikava, Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523, 8 37 477 513
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

Jaunimo dienos 2019

2019-06-13 10:00 val.

Šių metų birželio 13 - 15 dienomis Kauno rajone vyks renginys - Jaunimo dienos 2019. Tavęs laukia unikali programa, naujos pažintys, susitikimai su įdomiais žmonėmis ir išskirtinės veiklos. Čia visos galimybės pasirinkti tai, kas patinka Tau!

Birželio 13 d. - Orientacinis žaidimas Kauno LEZ įmonėse Karmėlavoje – dar neregėta pramoga, padėsianti Tau atskleisti sėkmingo verslo kūrimo paslaptis ir išlaisvinti verslumo užuomazgas. Greitas mąstymas, kūrybiškumas, planavimo įgūdžiai, komandinis darbas bus Tavo raktas į sėkmę, sprendžiant žaidimo logines ir praktines užduotis.

Birželio 14 d. - Pilietiškumą ir pagarbą Tėvynei ugdysime Lietuvos policijos mokykloje Mastaičiuose. Taktiniai užsiėmimai, ginkluotė, specialioji technika, šaudymo simuliatorius ir dar daug kitų aktyvių veiklų padės Tau suprasti, kodėl verta ir garbinga būti policijos pareigūnu. Pažink policininko profesiją iš arčiau!

Birželio 15 d. - Kūrybiškumas užvaldys visas Kulautuvos karjero prieigas prie vandenlenčių parko DOCK7. Žymūs ir sėkmingi Lietuvos žmonės dalinsis su Tavimi patarimais ir patirtimi, kaip būti sėkmingu ir laimingu žmogumi, o kūrybiniai workshopai su aktoriais Andriumi Žiurausku ir Sandra Daukšaite išlaisvins Tavo kūrybiškumą! Pirmąsias JAUNIMO DIENAS Kauno rajone vainikuos SAULĖS KLIOŠO ir FREE FINGA koncertas. Mes ten būsim, o Tu?

Renginių data tikslinama.

Užsiregistruoti galėsi apsilankęs internetinėje svetainėje https://www.jaunimui.lt/