Bažnyčios g. 2, Domeikavos k., Domeikavos sen., Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

Dėmesio! Nuo pirmadienio uždaromas eismas Kauno Užnerio g. ir Vandžiogalos pl. atkarpose

2023-06-16

Nuo pirmadienio, t.y. birželio 19 d. dėl rekonstrukcijos aklinai uždaroma Užnerio gatvės atkarpa tarp Prekybos ir laisvalaikio centro (PLC) „Mega“ bei Vytėnų gatvės. Iki rudens užsivers ir dalis Vandžiogalos plento, praneša Kauno miesto savivaldybė.

„Prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“ ir jo prieigos tampa vis didesniu traukos centru, tad natūraliai čia didėja ir automobilių srautai. Spūstimis garsėjančią Užnerio gatvę pradėsime tvarkyti jau kitą savaitę. Vairuotojus eismą draudžiantys ženklai pasitiks ankstų pirmadienio rytą.

Dar šiais metais pačios „Megos“ iniciatyva numatyta rekonstruoti viaduką ir dalį Jotvingių gatvės“, – teigė savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Birželio 19 d. Užnerio g. darbai prasidės nuo požeminių tinklų atnaujinimo. Kiek vėliau kelininkai tvarkys ir iki keturių eismo juostų praplės važiuojamąją dalį, taip pat įrengs naujus šaligatvius, apšvietimą. Vytėnų ir Užnerio gatvių sankirtoje numatyta žiedinė sankryža.

Dėl Vytėnuose suplanuotų remonto darbų laikinai keisis 54 maršrutas – autobusai, aplenkdami Vytėnų g., nuo „Megos“ abejomis kryptimis važiuos Islandijos plentu ir Vakariniu aplinkkeliu.

Netrukus kelininkai pradės darbuotis ir už kelių kilometrų esančioje Vandžiogalos pl. ir Įgulos g. sankirtoje. Paruošiamieji darbai čia prasidėjo dar mėnesio pradžioje.

Nuo birželio 19 d. veiksmas persikels į važiuojamąją dalį – prasidės požeminių tinklų atnaujinimas. Eismas bus galimas tik viešajam transportui. Apylanka rekomenduojama Panerių ir Bažnyčios gatvėmis.

Tvarkomoje arterijoje lygiagrečiai suplanuota sutvarkyti gatvės dangą ir takus.

„Keliaujančius Vandžiogalos plentu iki rudens raginame persėsti į viešąjį transportą. Žinoma, jeigu tik yra galimybė. Vasarą čia numatytų maršrutų skaičiaus nemažinsime, todėl tikrai daugiau laiko ir kantrybės sutaupysite važiuodami autobusais“, – tikino Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius.

https://www.lrytas.lt/auto/saugus-eismas/2023/06/15/news/nuo-pirmadienio-uzdaromas-eismas-kauno-uznerio-g-ir-vandziogalos-pl-atkarpose-27385036