Bažnyčios g. 2, Domeikavos k., Domeikavos sen., Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

Keičiasi pakuočių atliekų surinkimo grafikas Kauno rajone

2023-07-31

Informuojame, kad nuo rugpjūčio 1 d., pasikeitė pakuočių atliekų surinkimo grafikas Kauno rajone. Taip pat, UAB „Ekonovus“ paslaugas teiks naujos sutarties, sudarytos su Savivaldybe, pagrindu.

Pagrindiniai pasikeitimai:

  • Paslaugos teikimo administratorius – UAB „Komunalinių paslaugų centras“. Visa informacija apie paslaugą / netinkamai vykdomą paslaugą / konteinerių užsakymo klausimai ir pan., turėtų būti derinama su administratoriumi.
  • Pakuočių atliekos vežamos 1 kartą per 3 savaites.
  • Stiklo pakuotė vežama 1 kartą per 3 mėnesius.

Grafikas skelbiamas:

https://www.ekonovus.lt/aptarnavimo-grafikai-bi/

Dažnai kyla klausimų, kodėl keitėsi konteinerių aptarnavimo dažnumas?

Atsakymas:

Anksčiau visa pakuotė, įskaitant ir stiklą, buvo renkama vienu konteineriu. Išdalinus gyventojas konteinerius, skirtus stiklo pakuotei rinkti, natūraliai sumažėja pakuočių atliekų konteinerių užpildymas.

Aptarnavimo dažniai buvo nustatomi atsižvelgiant į atliktus tyrimus (buvo analizuojamas ir vertinamas konteinerių išstūmimas pas gyventojus jų aptarnavimo dieną, taip pat konteinerių užpildymas) – vadovaujantis tyrimų rezultatais, nustatytas optimalus konteinerių aptarnavimo dažnumas.

Vis tik, jei pakuočių atliekų konteinerio tuštinimo dažnumas netinkamas (per retas), yra galimybė turimą pakuočių atliekų surinkimo konteinerį pasikeisti į didesnės talpos (360 l). Tokiu atveju, gyventojams reikia informuoti administratorių ir paslaugos teikėją.

Kilus klausimų, prašome kreiptis į „Ekonovus“ Klientų aptarnavimo centrą tel. +370 700 77046 arba el. p. klientuaptarnavimas@ekonovus.lt