Bažnyčios g. 2, Domeikavos k., Domeikavos sen., Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

Kvietimas į nemokamų seminarų ciklą Kauno rajono gyventojams

2024-05-28

Kviečiame Kauno rajono gyventojus į NEMOKAMŲ seminarų ciklą, kurį rengia Šeimos santykių institutas bendradarbiaudamas su Kauno rajono savivaldybės administracija.

*SVARBU - 1 asmuo gali registruotis į visus seminarus.

Seminarų temos ir datos:

  • ,,Skirtingi tėvystės stiliai“ – birželio 5 d. 18 val., seminarą ves psichologas psichoterapeutas Paulius Garmus. Seminaras vyks Šeimos santykių institute, L. Zamenhofo g. 9, Kaune. Kviečiame geriau pažinti savo vaikų auklėjimo stilių, pažiūras ir strategijas. Girdint iš aplinkos daug idėjų kokie tėvai turėtų būti, svarbu suprasti kokiais tėvais esate iš tikrųjų ir kodėl. Šis užsiėmimas bus proga stabtelėti ir susimąstyti.
  • ,,Moderni tėvystė: kai vaikas nebeišgirsta ,,ne“ – birželio 19 d. 18 val., seminarą ves psichologas psichoterapeutas Paulius Garmus. Seminaras vyks Šeimos santykių institute, L. Zamenhofo g. 9, Kaune. Kartais norime būti tokiais supratingais, kad sunku vaikui nubrėžti ribas. Kartais atrodo, kad visos vaikų sunkios emocijos yra dėl tėvų trūkumų arba kad tų emocijų neturėtų būti. Kartais prisikaupia tiek nusivylimo savimi, kad norisi kuo greičiau ,,sutaisyti“ vaikus. Jei šios problemos primena jus, kviečiame ateiti ir pamąstyti apie tai kartu.
  • ,,Paauglys ir tėvai. Kas padeda lengviau susikalbėti su paaugliu?“ – liepos 10 d. 17 val., seminarą ves psichologė Kristina Tutlienė. Seminaras vyks Šeimos santykių institute, L. Zamenhofo g. 9, Kaune. Seminaras skirtas pokalbiui apie bendravimą su paaugliais: kas padeda, o kas trukdo vienam kitą išgirsti, susikalbėti, kurti atvirą, pasitikėjimu grįstą santykį.
  • ,,Kaip padėti sau streso metu?“ – liepos 17 d. 17val., seminarą ves psichologė Indrė Marcinkevičienė. Seminaras vyks nuotoliu, Zoom platformoje. Seminaras skirtas pokalbiui apie stresą, kurį patiriate kasdieninėse situacijose, aptarimui galimų įveikos būdų, pagalbą sau, įvardinimui kaip galite stiprinti savo psichologinį atsparumą, tam, kad sudėtingos situacijos sukeltų kuo mažiau iššūkių jūsų emocinei sveikatai ir gerovei.
  • ,,Ką turime žinoti apie konfliktus: vengti, bijoti ar spręsti?“, seminarą ves sociologė, šeimos mediatorė Živilė Kėrytė. Seminaras vyks Šeimos santykių institute, L. Zamenhofo g. 9, Kaune. Konfliktai dažnai yra mūsų noro ir kartu nenoro spręsti sunkumus priežastis ir pasekmė. Kiekvienas vaikas ir suaugęs asmuo turi skirtingą sampratą ir įsivaizdavimą, kodėl kyla konfliktas ir kaip į jį reaguoti. Įprastai kilus konfliktui jau žinome, kas kaltas – kaltiname save arba kitą. Seminaras skirtas pokalbiui apie tai, kas mums gali padėti spręsti tarpusavio konfliktus.

Registracijos formos nuoroda: https://forms.gle/CmsqD3Zu6bjo6MeEA

Seminarai organizuojami įgyvendinant Kauno rajono savivaldybės administracijos projektą ,,Socialinių paslaugų teikimas ir plėtra“.

Projektas finansuojamas Kauno rajono savivaldybės administracijos lėšomis.

VšĮ Šeimos santykių institutas

L. Zamenhofo g. 9, LT - 44287, Kaunas

Tel. +370 37 75 09 35; Mob. +370 698 23995

El. p. pagalba@ssinstitut.lt

Mūsų naujienos: www.ssinstitut.lt

Draugaukime: http://facebook.com/ssinstitut