Bažnyčios g. 2, Domeikavos k., Domeikavos sen., Kauno raj.
Tel.: 8 37 477 523
El. p.: seniunija@domeikava.krs.lt
Kaip mus rasti?

Skaitmeninis dešimtmetis: nė vienas nėra pamirštas

2024-06-04

Spartus visuomenės amžėjimas yra realybė, su kuria susiduria visos Europos šalys. Lietuva nėra išimtis. Deja, statistiniai duomenys rodo, kad kuo žmogus vyresnis, tuo prastesni jo skaitmeniniai įgūdžiai. Nors didelė dalis mūsų šalies senjorų ir naudojasi technologijomis, pavyzdžiui, skaito naujienas internete, bendrauja pasitelkę programėles, tačiau jiems dar trūksta įgūdžių, kurie leistų pasinaudoti gausybe skaitmeninės visuomenės privalumų.

Šiais technologijų vystymosi laikais svarbu, kad skaitmeninė atskirtis netaptų socialinės atskirties didėjimo priežastimi. Tai mus paskatino 2023 m. pradėti projektą „Skaitmeninis dešimtmetis: nė vienas nėra pamirštas“. Jo pagrindinis tikslas – senjorų skaitmeninės atskirties mažinimas. Siekdami šio tikslo, visoje Lietuvoje skaitome paskaitas senjorų bendruomenėms ir rengiame praktines dirbtuves.

O projekto rezultatus kasmet pažadame apžvelgti per Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Spalio 1-ąją kviesime projekte dalyvavusius senjorus ir projekto partnerius pasidalinti įžvalgomis ir projekto ateities vizijomis.

Daugiau informacijos apie projektą: https://nevienasnerapamirstas.my.canva.site/rrt